wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Poduszki powietrzne do wypełniania paczek

Poduszki powietrzne do wypełniania paczek

mini-pak'r, poduszki powietrzne
źródło zdjęcia: minipakr.com

Nowy produkt - poduszki powietrzne.


Poduszki powietrzne do wypełniania paczek to wygodna, lekka i skuteczna forma zabezpieczania towarów i przedmiotów, które transportowane są lub przechowywane w kartonach.

Produkty te mają postać nadmuchanych worków z rękawa foliowego o różnych rozmiarach, które doskonale sprawdzają się przy amortyzowaniu lekkich oraz średnio ciężkich przedmiotów, chroniąc je tym samym przed obijaniem się o ścianki paczki. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wygłuszenia paczki, co uniemożliwia rozpoznanie zawartości paczki na podstawie wydawanych przez nią dźwięków (np. podczas potrząsania). To dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przesyłki.

rękawy foliowe do poduszek powietrznych
źródło zdjęcia: minipakr.com

Istotne jest również to, iż minimalna masa poduszki powietrznej pozwala na ograniczenie kosztów transportu, czy przesyłki. Warto także zwrócić uwagę, że zarówno konstrukcja, jak i wytrzymałość poduszki sprawiają, że mogą być one używane wielokrotnie. Z drugiej zaś strony są proste w przechowywaniu, w utrzymaniu ich w porządku (nie rozsypują się po podłodze), a wreszcie i w utylizacji. Po rozpakowaniu wystarczy przebić poduszkę foliową i znikomą ilość folii już bez powietrza wyrzucić do pojemnika na odpady foliowe.

W naszej ofercie dostępne są zarówno folie oraz maszyny, które preparują (pompują) poduszki powietrzne (o określonych wymiarach). Najczęściej stosowane są poduszki o rozmiarach 20cm x 10cm i 20cm x 20cm. Na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć poduszki o innych rozmiarach.

Mini Pak'r - maszyna do poduszek powietrznych
źródło zdjęcia: minipakr.com

Urządzanie pompujące posiadamy w kilku wersjach, pochodzących od różnych wiodących producentów (widoczne na zdjęciach), w tym m.in.:
- Smart
- Mini Pak’r
- Tornado PackJak zamówić poduszki powietrzne i urządzenia do ich pompowania?
 
Na życzenie klientów pompujemy także poduszki powietrzne w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, przy ulicy Góralskiej 22.

Obsługujemy też odpłatną dzierżawę urządzeń, z której skorzystać można w sytuacji czasowego zapotrzebowania na poduszki powietrzne.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym biurem po więcej informacji nt. tego produktu – telefonicznie (nr. 516-076-487) lub przy użyciu formularza kontaktowego

Inne zastosowania poduszek powietrznych

Co ciekawe, poduszki powietrzne do wypełniania paczek mogą przydać się nie tylko jako specjalne „zapychacze” do paczek, chroniące produkty przed uszkodzeniem. Mogą się one również przydać w domu do „wypychania” rozmaitych rzeczy i przedmiotów w celu utrzymania ich kształtu – np. butów, czy torebek, na których zależy nam, aby nie nosiły śladów „załamywania się” materiału w trakcie ich przechowywania.

Możemy użyć ich także jako separatory pomiędzy elementami zastawy stołowej, czy kryształów przechowywanych w szafkach.
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Poznaj wszystkie nasze produkty

1234...266
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl