wyszukiwanie zaawansowane
» » Kształtki i profile z pianki PE - nowość w naszym sklepie

Kształtki i profile z pianki PE - nowość w naszym sklepie

alt

Profile z pianki polietylenowej PE to nowoczesne rozwiązanie do wygodnego i skutecznego zabezpieczania zarówno krawędzi produktów, jak i różnych wrażliwych powierzchni. Ich elastyczność, a zarazem wysoka wytrzymałość są gwarantem dobrego zabezpieczenia towarów przed uszkodzeniem mechanicznym.

pianka PE, kształtka PE, szara

Doskonale nadają się do zabezpieczania mebli, sprzętu elektronicznego, akcesoriów sanitarnych, szyb i innych elementów szklanych oraz wielu innych produktów wymagających ochrony. Kształtki z pianki polietylenowej idealnie nadają się do zabezpieczania produktów podanych na zarysowania.

pianka PE, biała, czerwona, dopasowana do niestandardowych kształtów ochranianych przedmiotów

Nietypowe zastosowania

Kształtki z pianki PE zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o ochronie różnych produktów w trakcie ich transportu bądź przechowywania, jednakże mogą one znaleźć również i inne zastosowanie. Mogą się one sprawdzić m.in. jako uszczelnienie niewielkich otworów, czy jako odbojniki (ochraniacze) przy elementach ruchomych.

Jak powstają kształtki PE (ochronne)?Powyższy film z kanału GF na serwisie youtube.com prezentuje sposób wykrawania zaprojektowanych wcześniej kształtek PE. Projekt można dopasować do specyfiki i kształtów transportowanego przedmiotu.

Jak zamówić kształtki PE?

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji nt. tego produktu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501-076-321 lub pisząc na adres sklep(małpa)zapakujemy.pl.

 
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Nasi Partnerzy

 
Ave Cargo, firma logistyczna z Wrocławia, transport drogowy, lotniczy, kolejowy, morski, ponadgabarytowy      
Firma transportowa Ave Cargo z Wrocławia
 
     

Certyfikaty

  rzetelna firma 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl