wyszukiwanie zaawansowane
» » Jak bezpiecznie zapakować w karton świąteczną przesyłkę lub paczkę?

Jak bezpiecznie zapakować w karton świąteczną przesyłkę lub paczkę?

alt
 
Jak co roku, zachęcamy naszych klientów do zakupu produktów niezbędnych do bezpiecznego transportu swych świątecznych paczek i opakowań.

Każdemu z nas zależy, by nadana (pocztą lub kurierem) paczka (najczęściej w oparciu o popularny karton klapowy) bezpiecznie dotarła do adresata. Szczególnie jeśli jest on naszym klientem, przyjacielem lub osobą z rodziny.

Podajemy zatem niezawodny zestaw na bezpieczną paczkę świąteczną :-)

 

1. Opakowanie kartonowe (klapowe lub wieczkowe)

Kartony są idealne do pakowania - lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, poprzez zastosowanie mocnej, trójwarstwowej tektury. Zabezpieczają Wasze paczki i produkty w trakcie transportu i chronią je przed uszkodzeniami.

W naszym sklepie znajdą Państwo kartony w różnych rozmiarach, w tym wyposażone w specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Pełna oferta kartonów dostępna tutaj

alt


2. Wypełniacz do paczek

Myśląc o zabezpieczeniu paczki nie można zapomnieć o produkcie, który pozwoli Wam na doskonałe dopasowanie i stabilizację przedmiotu wewnątrz opakowania - szczególnie jeśli towar nie ma regularnych kształtów.

A przy tym wszystkim jest bardzo lekki i praktycznie nie zwiększa ciężaru przesyłki.

W związku z tym, że ważne jest dla nas to, co stanie się z wypełniaczem po jego użyciu, oferujemy produkt firmy Skropak - ekologiczny i łatwy w utylizacji (ulega biodegradacji).

Zobacz wypełniacze biodegradowalne o objętości 250 l i 500 l.

alt
źródło: www.skropak.pl

3. Taśmy klejące

Są praktyczne i stanowią niezbędny element w całym procesie pakowania.

Dobra taśma musi być trwała i mieć mocną warstwę klejącą, dobrze przywierać do powierzchni, by zabezpieczyć zamknięcie dla kartonu i opakowania. A jednocześnie musi odznaczać się prostotą ich użycia i rozciągliwością.

Gdy transportujemy szkło, warto zaopatrzyć się w specjalne taśmy pakowe z nadrukiem "OSTROŻNIE SZKŁO", "NIE RZUCAĆ", "GÓRA-DÓŁ" lub "STOP".

alt

Możemy użyć też kolorowej żółto-czarnej taśmy ostrzegawczej (z PCV), a która również świetnie się sprawdzi przy znakowaniu schodów, ciągów komunikacyjnych czy nierówności na drodze.

alt

Duży wybór taśm pakowych do kupienia tutajWszystkie opisane towary wysyłamy z naszego magazynu we Wrocławiu.

Życzymy udanych zakupów i bezpiecznego dostarczenia paczek :-)
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Nasi Partnerzy

 
Ave Cargo, firma logistyczna z Wrocławia, transport drogowy, lotniczy, kolejowy, morski, ponadgabarytowy      
Firma transportowa Ave Cargo z Wrocławia
 
     

Certyfikaty

  rzetelna firma 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl