Doszła do ciebie paczka, w której oprócz upragnionego produktu jest wypełniacz w formie tzw. groszku? A może to tobie został po nadaniu kilku przesyłek? Nie wyrzucaj go! Z pewnością jeszcze ci się przyda. Dzięki niemu ty i twoje dzieci możecie mieć jeszcze mnóstwo dobrej zabawy!

  1. Maskotki

Wystarczy odrobina kleju, taśmy klejącej i ewentualnie rurki do napojów, czy też stare opakowania, które możemy poddać utylizacji – np. stare butelki. W ten oto sposób możemy wykonać kilka zabawek dla dzieci. Co powiecie na uroczą owieczkę, która jest puszysta dzięki wypełniaczowi do paczek? Albo tłuściutkie świnki? A może jakieś inne zwierzątko? Nikt inny takiej maskotki jak ty nie będzie miał. Dlatego postaraj się.

  1. Ozdoby

Przytulak to nie wszystko, co da się „wycisnąć” z wypełniacza do paczek. Za jego pomocą można zrobić oryginalne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby. Chociażby kolorowego kwiatka w doniczce, czy bałwana na zimę. Wystarczy tylko odpowiednio połączyć ze sobą groszki o różnych kolorach (można je też pomalować) za pomocą kleju lub dwustronnej taśmy klejącej i można stawiać na półkę!

  1. Biżuteria

A może coś bardziej użytkowego? Wypełniacz do paczek doskonale nadaje się do tego, aby zrobić biżuterię, której mogą nam wszyscy pozazdrościć. Grube kolorowe bransolety, czy też naszyjniki, które zwracają uwagę swoją niezwykłością.

 

Czy to wszystko? No jasne, że nie, ale dlaczego mielibyśmy cię ograniczać tylko do naszych pomysłów. Ciebie też charakteryzuje kreatywność, więc zrób coś, czym zaskoczysz wszystkich.

źródło grafik: Pinterest.com