Prezenty już znalezione? Teraz wystarczy je zapakować! Wigilia już pojutrze, więc czasu nie zostało wiele. Jeżeli nie masz pomysłu jak to zrobić to śpieszymy z pomocą i fachowym poradnikiem dotyczącym tego jak sprawić, by opakowanie było równie ciekawe, co jego zawartość. Potrzebujesze kilku rzeczy, a jedną z nich są wypełniacze do paczek. Oto 4 poste kroki do wesołej, świątecznej paczki. Nie zwlekaj i zabieraj się do pracy!

  1. Znajdź prezent i upewnij się, że zdjąłeś nalepkę z ceną. Legenda głosi, że gdy obdarowywana osoba odnajdzie przyklejoną cenę to poczuje ukłucie w sercu niezależnie od wartości podarku.
  2. Po wykonaniu pierwszego kroku wejdź na stronę sklepu Zapakujemy.pl i kliknij w zakładkę ‘Kartony’, by wybrać odpowiednich rozmiarów kartonowe pudełko.
  3. Masz kartony upchniętę gdzieś na strychu, w piwnicy, w pojemnej szafie, a może jesteś kolekcjonerką pudełek po butach? Wygląda na to, że nadszedł doskonały moment na to, by je wykorzystać. Wystarczy, że okleisz je kolorowym, ozdobnym papierem i gotowe! Pamiętaj jednak o tym, że pudełko powinno być dziesięciokrotnie większe niż to, co zamierzasz do niego włożyć.
  4. Co dalej? Czas na wypełnienie paczki! Zajrzyj na stronę Zapakujemy.pl i sprawdź, co kryje się pod hasłem ‘Wypełniacze do paczek’. Już wiesz? Każdą z przygotowanych paczek wypełnij naszym produktem i patrz jak Twoja rodzina nurkuje w prezentach!