Czy moje przesyłki znajdują się w bezpiecznych kopertach? Jeżeli to pytanie spędza Ci sen z powiek to znaczy, że Twój biznes ma się nieźle, a Ty powinieneś zainwestować w koperty bezpieczne. Takie, które oprócz poprawy bezpieczeństwa przesyłanej zawartości, przyczynią się także do poprawy jakości Twojego snu.

Koperty bezpieczne od pozostałych różnią się materiałem, z którego są wykonane. Z naszych doświadczeń wynika, że to najchętniej wykorzystywane w firmach kurierskich formy pakowania. Tym, co odróżnia je od zwykłych koper są indywidualne numery. To właśnie one pozwalają na pełną kontrolę nad wysyłkami, a dzięki systemowi zamknięcia pozwalają na wielokrotne otwieranie i zamykanie, choć nie da się tego zrobić bez pozostawienia śladu! Każda próba zerwania taśmy sprawia, że pojawia się napis ostrzegawczy.  

Na tym polega ich przewaga nad papierem i trudno się dziwić, że to właśnie one znalazły zastosowanie w instytucjach, w których standardem jest wysyłanie poufnej korespondencji, biżuterii, nośników danych, materiałów biologicznych czy pieniędzy. Tym bardziej dziwi nas fakt, że o osobie, która była jej pomysłodawcą Internet milczy, a znalezienie o niej jakichkolwiek informacji jest albo niemożliwe, albo graniczy z cudem!

O tym czy w najnowszej części filmu opowiadającego o przygodach słynnego Jamesa Bonda znajdą się bezpieczne koperty dowiemy się tuż po jego premierze. Możecie być jednak pewni, że o ich istnieniu twórcy przypomną sobie, gdy konieczne będzie przewiezienie czegoś, co wymaga uchowania przed ciekawskimi spojrzeniami!