Tuby kartonowe powstają z tektury wysokiej jakości, która jest spiralnie zwijana z kilku klejonych warstw materiału. Dołączane są do nich specjalne wieczka, dodatkowo zabezpieczające przed wypadnięciem zapakowanego przedmiotu, a tym samym przed jego uszkodzeniem. Dzięki temu transportowane w tubach przedmioty są całkowicie bezpieczne i mogą dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie. Jakie dokładnie jest ich zastosowanie?

Do czego służą tuby tekturowe?

Ten typ zabezpieczenia sprawdza się przede wszystkim do pakowania i transportowania:

  • dużych materiałów reklamowych w tym plakatów, ulotek oraz banerów,
  • ściennych kalendarzy ściennych,
  • obrazów papierowych i plakatów dekoracyjnych,
  • map,
  • dokumentów,
  • projektów architektonicznych budynków i wnętrz.

Tuby tekturowe o nieco większej średnicy i mniejszej długości, można spotkać również do zabezpieczenia alkoholi, choć w tym przypadku są to produkty wykonywane na specjalne zamówienie producenta, z logiem i innymi identyfikatorami danej marki.

Dlaczego tuby tekturowe są najlepszym zabezpieczeniem dla Twojej przesyłki?

Niestety doskonale wiemy, w jaki sposób z naszymi przesyłkami obchodzą się firmy kurierskie. Jeśli zapakowany przedmiot nie zostanie odpowiednio zabezpieczony, prawie na pewno ulegnie przynajmniej drobnemu uszkodzeniu. Właśnie dlatego tuby tekturowe to gwarancja solidnego zabezpieczenia dla naszej przesyłki, szczególnie takiej, która ze względu na format nie może zostać umieszczona choćby w teczce.

W jakich biznesach niezbędne jest korzystanie z tub tekturowych?

Sprzedaż wysyłkowa obrazów, plakatów i dekoracji to niejedyna dziedzina, w której absolutnie niezbędne jest korzystanie z tub tekturowych. Sprawdzą się one również w drukarniach do pakowania wielkoformatowych wydruków dla klientów, a także w biurach architektonicznych, by dostarczyć projekt w stanie nienaruszonym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty tub tekturowych, które proponujemy w bardzo korzystnej cenie.  Dużym atutem jest ponadto możliwość zakupienia ich w bardzo różnych rozmiarach, w zależności od wielkości umieszczanego w nich przedmiotu.