Problem przechowywania dużych rysunków, grafik, plakatów, czy innych podobnych im prac, to problem wielu ludzi.

Z jednej strony mogą to być studenci architektury, czy innych kierunków wymagających posiadania umiejętności tworzenia rozbudowanych rysunków technicznych. Z drugiej strony mogą to być artyści, plastycy, malarze, którzy tworzą na papierze różnej maści arcydzieła. Z jeszcze innej strony mogą to być po prostu amatorzy plakatów – czy to filmowych, czy to muzycznych, czy jakichkolwiek innych.

Wszyscy oni mogą mieć spory problem. Tak duży jak ich obrazy. A opiera się on na jednej ważnej kwestii: jak przechowywać duże rysunki?

Tuby kartonowe!

Odpowiedź jest prosta i jedna dla wszystkich tych osób i rodzajów grafik: tuleje kartonowe! Jest to pomysł dość prosty w swojej konstrukcji, ale idealnie sprawdzający się do zadania, do którego został przeznaczony. Tego typu tuby na plakaty bardzo łatwo się przechowuje, w każdej z nich zresztą można trzymać po kilka rysunków czy grafik.

Można je też odpowiednio opisać, aby później w łatwy i szybki sposób wyszukiwać to, czego się aktualnie potrzebuje. Jest to również doskonały sposób na transport i przesyłkę tego typu zawartości, gdyż odpowiednio gruby i wytrzymały karton doskonale ochroni grafikę przed uszkodzeniem.

Dlatego nie ma znaczenia, czy jesteś artystą, studentem ASP, czy studiów architektonicznych bądź budowlanych, nie ma znaczenia, czy jesteś kolekcjonerem, czy prowadzisz własne biuro architektoniczne. Tuby kartonowe to jest coś, co koniecznie musisz mieć!