odzież ochronna

Rodzaje odzieży ochronnej

Głównym zadaniem odzieży ochronnej jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikowi w trakcie wykonywania pracy, podczas której mogą pojawić się szkodliwe dla jego zdrowia czynniki. Taki ubiór jest stosowany w przemyśle,…

korzystanie z tub tekturowych

Do czego można wykorzystać tuby tekturowe?

Tuby kartonowe powstają z tektury wysokiej jakości, która jest spiralnie zwijana z kilku klejonych warstw materiału. Dołączane są do nich specjalne wieczka, dodatkowo zabezpieczające przed wypadnięciem zapakowanego przedmiotu,…

taśm z nadrukiem

Rodzaje taśm z nadrukiem

Wybór różnorodnych taśm z nadrukiem jest bardzo dużo, podobnie jak możliwości ich zastosowania. Wykorzystywane są w bardzo wielu branżach, a także w naszym codziennym życiu.

dzież ostrzegawcza i jakie jest jej zastosowanie?

Czym jest odzież ostrzegawcza i jakie jest jej zastosowanie?

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom Środków Ochrony Indywidualnej, celem zminimalizowania zagrożenia w związku z wykonywaną pracą. 

Rękawice ochronne

Jak wybrać odpowiednie rękawice ochronne?

Rękawice ochronne są niezbędnym elementem ubioru podczas wykonywania prac fizycznych, choć nie tylko.

Sposoby pakowania obrazów

Sposoby pakowania obrazów

Podczas przeprowadzki albo oddawania części wyposażenia naszego mieszkania innym osobom jednym z największych wyzwań staje się zapakowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów.

Zabezpieczanie przesyłek: wypełniacze do paczek

Podczas przygotowywania towarów lub różnego rodzaju towarów należy zadbać nie tylko o opakowania, ale również stosowne wypełnienie.

Materiały wypełniające do paczek

Wypełniacze do paczek

W obecnych czasach coraz więcej rzeczy sprzedajemy lub kupujemy przez Internet, ponieważ jest to medium, dzięki któremu łatwiej dotrzeć do dużej liczby odbiorców.

Folia stretch

Folia stretch: poznaj przykłady jej zastosowania

Chociaż folia ma obecnie wszechstronne zastosowanie, tak naprawdę została odkryta przez przypadek, kiedy w roku 1908 popełniono błąd podczas tworzenia wodoodpornego obrusu.

Kartony do przeprowadzki

Jak wybrać najlepsze kartony do przeprowadzki?

Trudno wyobrazić sobie przeprowadzkę bez użycia kartonów. To właśnie dzięki nim możemy odpowiednio uporządkować i zabezpieczyć różnego rodzaju przedmioty użytku domowego, które zostaną przetransportowane pod nowy adres.