wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

Regulamin

1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.zapakujemy.pl, prowadzony jest przez firmę PSP s.c.., NIP 894-303-69-32, REGON 021783052, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/25. Obsługa sklepu odbywa się tylko i wyłącznie we Wrocławiu przy ul. Góralskiej 22

2. Sklep internetowy www.zapakujemy.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet z możliwością odbioru towaru w oddziale firmy.

3. Zamówienia są przyjmowane poprzez strony www.zapakujemy.pl .

4. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem potwierdzenie złożenia zamówienia.

5. Przy każdym asortymencie podane są koszty wysyłki.

6. Zróżnicowanie gabarytów przesyłek powoduje, iż firma PSP s.c. nie jest w stanie automatycznie określić kosztów wysyłki zamówienia zawierającego różne produkty.

7. Droga mailową klient informowany jest o kosztach wysyłki swojego zamówienia, a jego realizacja odbędzie się niezwłocznie po ich akceptacji.

8. Realizacja zamówienia jest uzależniona od dostępności towaru w magazynie sprzedawcy lub u dostawców. W sytuacji niedostępności wszystkich lub części towarów z zamówienia - klient otrzyma stosowną informację, na podstawie której będzie mógł podjąć decyzję, co do dalszej realizacji zamówienia (częściowa dostawa, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości lub części zamówienia).

9. W przypadku produktów objętych promocją czy wyprzedażą - o kolejności realizacji zamówienia decyduje kolejność wpływu zamówień, ze względu na ograniczoną ilość produktów objętych promocją czy wyprzedażą.

10. Do każdego zamówienia domyślnie wystawiany jest dowód sprzedaży w postaci paragonu fiskalnego, chyba że w trakcie zamawiania zostaną podane kompletne dane umożliwiające wystawienie faktury VAT. Wystawienie faktury VAT na podstawie paragonu fiskalnego jest możliwe w ciągu 7 dni od daty wystawienia paragonu fiskalnego.

11. Wszelkie modyfikacje zamówienia - w tym również jego anulowanie - mogą nastąpić do momentu wystawienia dowodu sprzedaży: paragonu fiskalnego lub faktury VAT.

12. Zmiany w zamówieniu mogą być zgłoszone wyłącznie poprzez wysłanie maila na adres sklep@zapakujemy.pl .

13. Wszystkie ceny w sklepie są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT, a cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

14. Sklep www.zapakujemy.pl zastrzega sobie prawo do zmiany w dowolnym momencie: cen towarów znajdujących się w ofercie, usuwania z oferty wybranych produktów, wprowadzania nowych towarów do oferty, ogłaszania i odwoływania ofert promocyjnych.

15. Koszty wysyłki są naliczane jako osobna pozycja i są uwzględniane w taki sam sposób na dowodzie sprzedaży.

16. Realizacja wysyłek odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej K-EX  lub dowolnie wskazanej przez klienta innej firmy kurierskiej.

17. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem że towar nie był używany, jest kompletny i w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. O chęci dokonania zwrotu towaru należy powiadomić wysyłając maila na adres sklep@zapakujemy.pl , a przesyłkę ze zwracanym towarem należy odesłać razem z otrzymanym dowodem zakupu z pisemnym oświadczeniem, iż zwrot następuje zgodnie z ustawą o "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru, a pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego. Koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

  16. Wszystkie towary dostępne w sklepie są objęte gwarancją jakości. W przypadku zaistnienia podstaw do złożenia reklamacji z tytułu jakości towaru lub z innych przyczyn należy się skontaktować pod adresem sklep@zapakujemy.pl

  17. Produkty wykazujące wady objęte serwisem gwarancyjnym realizowanym przez sprzedawcę należy odesłać na adres sprzedawcy. Towar wysyłany do reklamacji musi być kompletny, zapakowany w oryginalne opakowanie, a jeśli jest to niemożliwe to opakowanie powinno być należyte aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom w transporcie. Do przesyłki z reklamacją musi być dołączony dowód zakupu (oryginał paragonu lub kopia faktury VAT) oraz opis wady/usterki. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar niewłaściwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, sklep zwróci kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji sprzedawca ma prawo naliczenia kosztów testowania / ekspertyzy reklamowanego towaru, a kupujący ponosi koszty ponownej wysyłki towaru.

  18. Zawarcie umowy sprzedaży pomiędzy kupującym a sprzedawcą PSP s.c.. następuje poprzez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką dowodu sprzedaży.

  19. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Nasi Partnerzy

 
Ave Cargo, firma logistyczna z Wrocławia, transport drogowy, lotniczy, kolejowy, morski, ponadgabarytowy      
Firma transportowa Ave Cargo z Wrocławia
 
     

Certyfikaty

  rzetelna firma